RANKŲ GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS

(1)

GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS + VALDYMO PULTELIS Nuostabus žaislas, kurį pamils ne tik vaikai, bet ir jų tėčiai. Automobilis niekam neleis nuobodžiauti! Automobilis valdomas įprastu nuotolinio valdymo pulteliu ir novatorišku gestų valdikliu – jis ne tik važiuoja pirmyn ir atgal bei sukasi, bet ir sukasi 360° aplink savo ašį, taip pat turi...

Kaina 43,55 € Bazinė kaina 60,49 €
Daugiau
Turime
Visos daugiausiai perkamos
Batutai
Batutai

Batutai

Atėjus šiltoms vasaros dienoms, galvojate kaip sudominti vaikus daugiau laiko praleisti gryname ore ir bent trumpam pamiršti mobiliuosius telefonus, planšetes ar kompiuterius? Jūs jiems galite suteikti azartišką užsiėmimą tiesiog savo kieme ar sode. Dar šį sezoną įsigiję lauko batutą pradžiuginsite savo atžalas nepaprasta pramoga, o kartu su jais ant batuto linksmai laiką galėsite leisti ir jūs. Modernūs batutai gaminami taip, kad atitiktų ir vaikų, ir suaugusiųjų standartus bei būtų patrauklūs visoms amžiaus grupėms. Tad įsigykite patikimą ir patvarų batutą ir mėgaukitės aktyvia atrakcija savo namuose kartu su šeima.

Tai aukščiausios kokybės, atitinkantys visus saugumo standartus batutai, kurie puikiai tinka saugiam ir linksmam laisvalaikiui! Tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimas vaikams, tačiau tikrai tinka ir suaugusiems. Ar žinojote, jog šokinėjant ant batuto, tai ne tik linksma, tačiau puiki kasdieninė mankšta bei sportas? Įsigykite batutą internetu ir džiaukitės aktyviu ir smagiu laisvalaikiui!

Aktyvūs filtrai

Sekite mus Facebook'e