RANKŲ GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS

(1)

GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS + VALDYMO PULTELIS Nuostabus žaislas, kurį pamils ne tik vaikai, bet ir jų tėčiai. Automobilis niekam neleis nuobodžiauti! Automobilis valdomas įprastu nuotolinio valdymo pulteliu ir novatorišku gestų valdikliu – jis ne tik važiuoja pirmyn ir atgal bei sukasi, bet ir sukasi 360° aplink savo ašį, taip pat turi...

Kaina 43,55 € Bazinė kaina 60,49 €
Daugiau
Turime
Visos daugiausiai perkamos
VAIKAMS
VISKAS VAIKAMS IR JŲ MALONUMUI. TĖVELIŲ PINIGINĖS PATUŠTINIMUI

VAIKAMS

Siūlom.lt – bene viena didžiausia  vaikiškų prekių parduotuvė, kurioje galima rasti viską, ko reikia būsimiems tėveliams ir tiems, kurie jau susiduria su ūgtelėjusių vaikų priežiūra. Mūsų misija yra palengvinti sudėtingą tėvystės laikotarpį, todėl jums siūlome itin platų vaikiškų prekių asortimentą. Suprantama, kad tėvelių siekiamybė yra ne tik patvarios prekės vaikams, bet ir prieinama kaina, tad dažnai vyresnių atžalų ir kūdikių prekės internetu yra lyginamos su skirtingais vaikiškų prekių ženklais ieškant geriausio varianto. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiandien esame lyderiaujantis vaikiškų prekių ženklas bei čia vaikiškos prekės atitinka visus ES saugos reikalavimus, tad įsigiję prekes pas mus galėsite būti tikri, kad vaikams prekės yra visiškai nepavojingos ir saugios naudoti. Ieškodami vaikiškos prekės internetu mūsų svetainėje patogiai galėsite susipažinti su joje esančiomis prekių kategorijomis nuo vežimėlių, auto-kėdučių, mamos ir kūdikių prekių iki stilingų vaikų žaidimų aikštelių, medinių žaidimų namelių, sūpynių. Vaikų prekės ne tik atitinka saugos standartus, yra kokybiškos ir patogios, bet dar ir visada siūlomos geromis kainomis. Be abejo, siekiame, kad mūsų būsimos ir esamos mamytės ir tėveliai patirtų, kuo mažiau rūpesčių, tad šios pigios prekės vaikams internetu, ko gero, atitiks kiekvieno poreikius! Pirmiausia, prekės kūdikiams nustebins savo įvairove.Visada rūpinamės, kad jos atitiktų kainos ir kokybės santykį, todėl čia vaikų prekės pigiau, nes dažnai taikomi ypatingi pasiūlymai, akcijos bei skelbiami išpardavimai. Reikia pridurti, kad mūsų asortimente atsiduria ne tik kūdikių prekės, bet ir prekės vaikams, kurie yra jau ūgtėlėję, todėl lengvai rasite reikalingus daiktus pagal atžalos amžių. Kreipkitės į mus tel. +370-650-56660, ar e.p. info@riglosa.lt ir darbuotojai suteiks visą įmanomą informaciją apie ieškomą prekę, atsakys į jums rūpimus klausimus bei padės išsirinkti pagal jūsų lūkesčius. Jei nuspręstumėte apsipirkti neišėję iš namų vaikų prekės internetu taip pat lengvai pasieks jūsų namų duris, nes užsisakius už atitinkamą sumą, pristatymas nieko nekainuos. Individualiems tėvelių poreikiams gausūs pasirinkimai, kuriuose atrasite, kad visos būtinos vaikų prekės ir vyresnėlių daiktai yra mūsų asortimente, todėl kviečiame pasižvalgyti, išsirinkti ir užsisakyti prekes vaikams internetu.  Linkime malonių apsipirkimų!

Aktyvūs filtrai

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

Lipimo Virvė žaidimų aikštelei

(0)

Vaikų judrumas neturi ribų ir būtina suteikti jiems tinkamas galimybes panaudoti savo energiją. Laipiojimo virvė be mazgų Ø26 mm tikrai palengvins šį tikslą. Tai leis pagerinti vaikų fizinę būklę, taip pat užtikrins malonų laiką lauke.Pasirinkite tobulą virvę savo vaikui!

Kaina 30,24 €
Daugiau
Turime

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

Laipiojimo tinklas žaidimų aikštelei 0,75 x 2,00 m

(0)

Unikalus laipiojimo tinklas 0,75 x 2,00 m sukels daugelio vaikų susidomėjimą. Originalus dizainas ir funkcionalumas suteiks daug patirties dviem vaikams vienu metu. Aukštos kokybės apdirbimas ir naudojamos medžiagos leidžia lipti saugiai ir patogiai.Šis tinklelis yra būtinas jūsų vaiko žaidimų aikštelėje !Išsirinkite tobulą tinklelį savo vaikui!

Kaina 66,42 € Bazinė kaina 73,80 €
Daugiau
Turime

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELIŲ PRIEDAI " SUPYNIŲ BALKIO TVIRTINIMAS 90X90 "

(0)

Sieninė jungtis 90×90 mmAr nusprendėte patys pastatyti žaidimų aikštelę savo vaikams? Nė viena konstrukcija nebus stabili be tinkamos jungties. Nepaprastai naudingas, tvirtas ir profesionalus žaidimų aikštelės elementas. Dėl 90×90 mm sieninės jungties galite greitai ir lengvai sujungti viršutinę sūpynių siją su likusiais žaidimų namų, bokštų ir kt....

Kaina 24,19 €
Daugiau
Turime

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELIŲ PRIEDAI " KREPŠINIO LANKAS SU TINKLELIU "

(0)

Ko trūksta jūsų žaidimų aikštelėje? Funkcionalus krepšinio lankas, kurio dėka jūsų vaikai žaisdami lavins ne tik fizinį pasirengimą, bet ir gebėjimą bendradarbiauti, koordinaciją ir tikslumą. Žaidžiant krepšinį bus integruoti visi, nepriklausomai nuo amžiaus, taip pat tai gali tapti puikia šeimos pramoga.

Kaina 56,86 €
Daugiau
Turime

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

PRIEDAI ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖMS " PENKIŲ PAKOPŲ KOPETĖLĖS "

(0)

Vaikų mobilumas neturi ribų, todėl turite suteikti jiems tinkamas galimybes panaudoti savo energiją. Lipimas penkių pakopų lynų kopėčiomis tikrai palengvins šį tikslą. Tai leis jums pagerinti fizinę vaikų būklę ir maloniai praleis laiką lauke. Pasirinkite kopėčias, kurios puikiai tiks jūsų vaikui!

Kaina 33,87 € Bazinė kaina 42,34 €
Daugiau
Turime

Sekite mus Facebook'e