RANKŲ GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS

(1)

GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS + VALDYMO PULTELIS Nuostabus žaislas, kurį pamils ne tik vaikai, bet ir jų tėčiai. Automobilis niekam neleis nuobodžiauti! Automobilis valdomas įprastu nuotolinio valdymo pulteliu ir novatorišku gestų valdikliu – jis ne tik važiuoja pirmyn ir atgal bei sukasi, bet ir sukasi 360° aplink savo ašį, taip pat turi...

Kaina 43,55 € Bazinė kaina 60,49 €
Daugiau
Turime
Visos daugiausiai perkamos
Vandens pramogos
Vandens pramogos

Vandens pramogos

Prekės vandens pramogoms internetu pigiau. Gera kaina. Vandens pramogos atributams ir kt. priemonėms žemos kainos. Dažnos akcijos ir nuolaidos. Pristatymas Lietuvoje. Kaina perkant internetu šioje prekių grupėje vandens pramogos tai puikus pasirinkimas kiekvienam klientui. Grupėje laisvalaikio ir sporto prekės visada yra galimybė įsigyti prekes pigiau.

Visi, kas bent kartą yra išbandę nardymą, neleis sumeluoti, kad po vandeniu slypi nepakartojamas gamtos grožis, stebina vandens gyventojų gyvenimas, o tvyranti ramybė bei atsiveriantys vaizdai tiesiog užburia ir abejingų tikrai nepalieka. Tad jeigu ir Jus žavi nardymas ir viliote vilioja kelionės po povandeninį pasaulį, nepraleiskite progos įsigyti tam reikalingo kokybiško inventoriaus.

Aktyvūs filtrai

Sekite mus Facebook'e