LAUKO KEPSNINIŲ, GRILIŲ PIRKIMAS INTERNETU

Jei nusprendėte išbandyti savo kulinarinius įgūdžius gamindami maistą lauke, naują kepsninę, grilį išsirinksite be problemų. Vasaros sezonu internetinėje parduotuvėje Imuperku.lt pateikiamas didelis lauko grilių, kepsninių pasirinkimas. Ši parduotuvė atsižvelgia į klientų poreikius ir joje siūlomos įsigyti populiariausios ir moderniausio dizaino kepsninės, griliai. Pirkėjų pasirinkimui pateikiamos dujinės lauko kepsninės, kepsninės-šašlykinės, barbekiu/ bbq kepsninės, kepsninės-rūkyklos, dujiniai griliai ir t.t. Ši internetinė parduotuvė pateikia patogų prekių išdėstymą su tiksliais prekių aprašymais, bei nuolat teikia akcijas sezoninėms prekėms. Renkantis lauko kepsninę, grilių, prie kiekvienos prekės rasite detalų fizikinių parametrų aprašymą, kuriame pateikiami kepsninių išmatavimai, nurodomos medžiagos, iš kurių pagaminta prekė, bei kūrenimo būdai. Išsirinkę jums patikusią kepsninę ar grilių, galėsite pasirinkti jums tinkamiausią apmokėjimo už prekės būdą bei patogiausią pristatymo būdą.

LAUKO GRILIŲ, KEPSNINIŲ KAINOS

Jei nusprendėte įsigyti naują kepsninę, grilių, pirmas klausimas dažniausiai būna: kiek kainuoja lauko kepsninės, griliai. Tad kiek kainuoja nauja kepsninė? Lauko grilių, kepsninių kainos priklauso nuo jos gamintojo, dizaino, dydžio, formos, sudėties ir, žinoma, pardavėjo. Dideli, talpūs lauko griliai, kepsninės su ratukais yra brangesni už nešiojamas, sulankstomas lauko kepsnines, nes jos skiriasi įvairiomis fizinėmis savybėmis. Internetinė parduotuvė siulom.lt pateikia platų kepsninių, grilių pasirinkimą su įvairiomis akcijomis, tad kiekvienas pirkėjas įvertinęs savo galimybes tikrai išsirinks tinkamiausią variantą už patrauklią kainą.

TAIKOMOS AKCIJOS

Šiltuoju metų laiku lauko kepsninių, grilių populiarumas labai išauga, tad mėgstamiausiems klientų modeliams nuolat taikomi vasaros išpardavimai. Pardavėjams svarbu, kad klientai būtų visada patenkinti ir galėtų naudotis visomis galimybėmis mėgautis vasaros teikiamais malonumais. Kadangi, vienas didžiausių vasaros malonumų yra maisto gaminimas ir valgymas gryname ore, mes stengiamės, kad šiuo malonumu galėtų mėgautis kuo daugiau pirkėjų. Dėl to, mūsų parduotuvėje siulom.lt taikomos įvairios akcijos ir suteikiama galimybė pirkėjams įsigyti jiems geriausią kepsninę, grilių pigiau. Nuolatinės akcijos ir mažos kainos suteikia galimybę mėgautis vasara jau dabar, nes pirkti internetu dabar praktiška ir patogu kaip niekada.KAIP IŠSIRINKTI KEPSNINĘ?

Lauko kepsninės, griliai skiriasi ne tik dizainu, bet ir kūrenimo būdais. Kepsninės ir griliai dažniausiai kūrenami kietuoju kuru – malkomis, medienos breketais, anglimis. Rinkoje taip pat siūlomi ir dujinės lauko kepsninės, griliai, o kai kurie griliai gali būti ir elektriniai. Vis dėl to, vieni svarbiausių kriterijų renkantis lauko kepsnines, grilius yra jų dydis, dizainas bei panaudojimo galimybės. Kepsninių, grilių naudojimo galimybės labai priklauso nuo pirkėjo gyvenamosios vietos. Miestų daugiabučiuose, balkonuose neleidžiama naudotis kietuoju kuru kūrenamomis kepsninėmis, tad jei norite kažką išsikepti kepsninėje, teks keliauti į sodą, gamtą, tam pritaikytas miesto erdves, paplūdimius. Tokiems pirkėjams, kuriems tektų dažnai keliauti norint išsikepti maisto lauke, tinkamiausia būtų maža, nešiojama kepsninė. Tinkamiausia kepsninė gamtoje ta, kurią galima lengvai transportuoti ir pastatyti. Turint nuosavą namą su sodu, ar terasa, kepsninių panaudojimo galimybės daug platesnės. Kietu kuru kūrenamas kepsnines leidžiama kūrenti ir miesto erdvėse, bent 6 metrų atstumu nuo pastatų, tad tikrai galite mėgautis kepamo maisto privalumais nuosavame kieme, terasoje. Tokiomis sąlygomis puikiai tiks didelė kepsninė su dangčiu, maža, vertikali, dujinė, kietu kuru kūrenama kepsninė, grilius. Dabar vis labiau populiarėja apvalios, kiaušinio formos, keramikinės kepsninės, kurių kokybė ir patogus naudojimas užtikrina, jog maistas kepamas lauke bus dar skanesnis. 

KAIP NAUDOTIS GRILIU?

Prieš kiekvieną naudojimą labai svarbu kepsninės paruošimas. Jos naudojimas gali skirtis nuo gamintojo, tačiau pagrindiniai principai išlieka tie patys. Norint užkurti kepsninę patariama nenaudoti degiųjų skysčių, nes jie pavojingi, bei kenkia kepsninių, grilių kokybei. Norint užkurti kietąjį kurą patartina naudoti specialius kaminus, degiąsias tabletes, dujinius degiklius. Priklausant nuo to, kokius maisto produktus kepate ir kokio rezultato tikitės, galite reguliuoti kepsninės temperatūrą kontroliuodami deguonies patekimą degimo metu. Kaip svarbu yra lauko kepsninės paruošimas, svarbus yra ir jos valymas. Kiekvieną karta prieš naudojantis ir po naudojimo patartina nuvalyti kepsninės, grilio kepimo groteles. Likę riebalų, anglių likučiai neigiamai veikia maisto kokybę. Taip pat būtina pašalinti visus likusius pelenus, kad sekantį kartą naudotis kepsnine, griliu būtų vėl patogu. Tad nepamiršę šių pagrindinių naudojimosi žingsnių, lauko kepsnine, griliu galėsite džiaugtis ne vieną sezoną.

KĄ KEPTI ANT GRILIAUS?

Jau seniai aišku, kad šiuolaikinės lauko kepsninės, griliai tinkami ne tik mėsai kepti, o ir pačią mėsą galima kelti įvairiais būdais. Maisto kepimas lauke labai naudingas įvairią mitybą propaguojantiems žmonėms, nes kepsninėse, griliuose galima kepti mėsą, daržoves, paruošti garnyrus. Šviežią marinuotą mėsą, sezonines daržoves paruošite daug sveikiau, nes kepsninėse, griliuose nenaudojami papildomi riebalai. Šis kepimo būdas paįvairins mitybą tiems, kurie stengiasi maitintis sveikai, o receptai kepsninėms pateikiami internete, tad čia tikrai rasite sau tinkamiausių patiekalų. Tad pasinaudokite gundančiais lauko kepsninių, grilių pasiūlymais ir jau šį sezoną stebinkite artimuosius savo kulinariniais sugebėjimais.

Sekite mus Facebook'e