RANKŲ GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS

(1)

GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS + VALDYMO PULTELIS Nuostabus žaislas, kurį pamils ne tik vaikai, bet ir jų tėčiai. Automobilis niekam neleis nuobodžiauti! Automobilis valdomas įprastu nuotolinio valdymo pulteliu ir novatorišku gestų valdikliu – jis ne tik važiuoja pirmyn ir atgal bei sukasi, bet ir sukasi 360° aplink savo ašį, taip pat turi...

Kaina 43,55 € Bazinė kaina 60,49 €
Daugiau
Turime
Visos daugiausiai perkamos
  • Išparduota

Pulsometras/Širdies ritmo monitorius

1763895539220
15,98 €
Su mokesčiais

Pristatymas pagal adresą

nuo 4,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 3,99 €

Kiekis
Išparduota

 

Privatumo politika

 

Prekių pirkimo - grąžinimo politika

Aprašymas

PULSOMETRAS / ŠIRDIES RITMO MONITORIUS

YPAČ REKOMENDUOJAMA - visiems sveikatos priežiūros specialistams, astmai, anemijai, kvėpavimo sutrikimams, kraujotakos problemoms, sportininkams, kūno hipoksijos atvejais, esant dideliam kraujo netekimui, norintiems stebėti jų gyvybinius parametrus.

Saugus: pagyvenusiems žmonėms, nėščioms moterims, sportininkams, ligoniams ir vaikams (piršto skersmuo turi būti ne mažesnis kaip 1cm).

LABAI PAPRASTA NAUDOTI - matavimas neinvaziniu būdu yra paprastas, tiesiog atidarykite pulsometrą, įdėkite pirštą į prietaisą ir paspauskite mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite 3 rezultatų skaitymą.

KOMPAKTIŠKI MATMENYS = DIDELIS MOBILUMAS - mažas dydis, svoris ir tai, kad jis maitinamas baterijomis, leidžia visada jį turėti su savimi. Skirtas suaugusiems ir vaikams nuo 4 metų amžiaus (pirštų storis ne mažesnis kaip 1 cm).

EKRANAS - Aukštos kokybės spalvotas ekranas per kelias sekundes nuo neinvazinio matavimo rodo net 3 rezultatus: deguonies prisotinimą (sodrumą), širdies susitraukimų dažnį ir perfuzijos indekso vertę.

SPECIFIKACIJA - spalva: mėlyna-balta; medžiaga: plastikas / metalas; indikacijos: deguonies prisotinimo, pulso, perfuzijos indeksas; maitinimo šaltinis: 2 x AAA; matmenys (aukštis/plotis/galva): 3.2/3/5.7cm; svoris: 0.05g.

Prekė detaliau
1763895539220
1763895539220
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Komentarai (0)

Sekite mus Facebook'e