RANKŲ GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS

(1)

GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS + VALDYMO PULTELIS Nuostabus žaislas, kurį pamils ne tik vaikai, bet ir jų tėčiai. Automobilis niekam neleis nuobodžiauti! Automobilis valdomas įprastu nuotolinio valdymo pulteliu ir novatorišku gestų valdikliu – jis ne tik važiuoja pirmyn ir atgal bei sukasi, bet ir sukasi 360° aplink savo ašį, taip pat turi...

Kaina 43,55 € Bazinė kaina 60,49 €
Daugiau
Turime
Visos daugiausiai perkamos

Būgnų rinkinys vaikams, raudonas

9411390087518
47,73 €
Su mokesčiais

Pristatymas pagal adresą

nuo 4,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 3,99 €

1-3 d.d.
Kiekis
Turime

 

Privatumo politika

 

Prekių pirkimo - grąžinimo politika

Aprašymas

Muzika vaidina labai svarbų vaidmenį vaiko raidoje. Tai ne tik sukelia teigiamas emocijas ir linksmina, bet ir sutelkia dėmesį bei lavina vaizduotę. Pirmieji muzikinio talento požymiai atsiranda jau labai mažiems vaikams. Jei jūsų vaikui patinka viskas, kas susiję su muzika: žaisti, šokti ir dainuoti - tai bus puiki dovana jam. Galbūt būgnų dėka jūsų vaikas atras ritmo jausmą, aistrą ir puikų muzikinį talentą!

Grojantis mušamasis žaislas sukurtas pagal tikrus būgnus, primena profesionalų muzikos instrumentą ir leidžia skleisti daug garsų. Kiekvienas elementas buvo sukurtas atsižvelgiant į smulkiausias detales, kad vaikas jaustųsi kaip tikrame koncerte! Šis būgnų rinkinys jūsų vaiką linksmins valandų valandas. Komplektą lengva surinkti ir išardyti.

Žaislas lavina muzikinius įgūdžius ir klausos pojūtį, moko atskirti garsus, skatina nervų sistemos ir smegenų vystymąsi. Grojimas instrumentais gerina rankų ir akių koordinaciją. Taigi žaislas lavina vaiko motorinius įgūdžius. Be to, tai turi įtakos tokioms savybėms kaip susikaupimas, kantrybė ir ištvermė, taip pat pasitikėjimas savimi, ir, kaip žinote, tai ypatybės, kurios yra ypač naudingos mokykloje ir didina savigarbą, todėl vaikas yra sėkmingesnis ir laimingas.

SPECIFIKACIJA

  • matmenys (plotis / ilgis / aukštis): 57x40x50cm
  • amžius: 5+
  • svoris: 1,5 kg

RINKINYJE

  • vienas didelis būgnas su kojele
  • du vidutiniai būgnai
  • du maži būgnai
  • dvi lazdelės
  • lėkštė
  • kėdė
Prekė detaliau
9411390087518
9411390087518
89 Prekės
12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Komentarai (0)

Sekite mus Facebook'e