RANKŲ GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS

(1)

GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS + VALDYMO PULTELIS Nuostabus žaislas, kurį pamils ne tik vaikai, bet ir jų tėčiai. Automobilis niekam neleis nuobodžiauti! Automobilis valdomas įprastu nuotolinio valdymo pulteliu ir novatorišku gestų valdikliu – jis ne tik važiuoja pirmyn ir atgal bei sukasi, bet ir sukasi 360° aplink savo ašį, taip pat turi...

Kaina 43,55 € Bazinė kaina 60,49 €
Daugiau
Turime
Visos daugiausiai perkamos

18 stalo žaidimų rinkinys

9314718282919
42,93 €
Su mokesčiais

Pristatymas pagal adresą

nuo 4,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 3,99 €

1-3 d.d.
Kiekis
Turime

 

Privatumo politika

 

Prekių pirkimo - grąžinimo politika

Aprašymas

Žaidimai – puikus būdas smagiai praleisti laiką kartu su artimaisiais. Žaidimų rinkinys greitai neatsibos, nes jame yra net 18 įdomių žaidimų.

Rinkinys supakuotas labai gražioje spalvingoje dėžutėje, puikiai tinka dovanai.

Amžius: 8+

Žaidėjų skaičius: 2-4

Į komplektą įeina:

 • 8 dvipusės lentos (18 cm x 19 cm)
 • magnetinė šachmatų lenta - šaškės (19 cm x 19,5 cm), kuri gali būti kaip figūrėlių ir kauliukų dėžutė
 • šachmatų figūrėlės (32 vnt.)
 • pėstininkai - žetonai (22 vnt.)
 • žali žetonai (6 vnt.)
 • raudoni žetonai (6 vnt.)
 • kauliukai (5 vnt.)

Žaidimai:

 1. Futbolo žaidimas – žaidimo tikslas yra prisiliesti, t.y. padėti kamuoliuką (pėstininką) į priešininko 2 aikštę.
 2. Maršruto šachmatai – laimi žaidėjas, kuris pirmas gauna 2 pėstininkus viduriniame lauke. Žaidėjai juda pagal laikrodžio rodyklę aplink lentą. Jie taip pat gali naudoti „sparčiuosius langelius“ – rodykles, leidžiančias tam tikros spalvos pėstininkams judėti lentoje.
 3. Žaidimas „Space Venture“ – žaidėjo užduotis – įdomių ekspedicijų metu atrasti planetas, vertingiausias ir didžiausias žvaigždžių sistemas.
 4. Beisbolo žaidimas – žaidimas yra skirtas taškų rinkimui ir neleidimui priešininkų komandai jų pelnyti. Komandos paeiliui atlieka vaidmenis. Vienas iš jų atakuoja ir bando įmušti, o kitas – sustabdyti. Tada vaidmenys pasikeičia.
 5. "Ludo" žaidimas – tai tradicinis kinų žaidimas naujoje versijoje, taisyklės nesikeičia. Laimi tas, kuris pirmasis atneša visus savo pėstininkus į savo namus.
 6. Žąsies žaidimas – žaidimo tikslas yra kuo greičiau pasiekti lentos galą. Tuo pačiu metu reikia vengti nelaimingų laukų ir stengtis stovėti laiminguose laukuose.
 7. Bėgimo žaidimas – laimi žaidėjas, kuris pirmasis įdeda figūrėlę paskutiniame žaidimo takelio laukelyje. Tačiau saugokitės, kelyje yra daug sunkumų ir kliūčių.
 8. Backgammon – žaidimas susideda iš figūrų judinimo pagal 24 laukų lentoje išmestų taškų skaičių. Laimi tas asmuo, kuris pirmasis pašalina visas savo figūras nuo lentos.
 9. Kinų šaškės – žaidėjų skaičius 2 arba 3. Laimi tas, kuris pirmas atves visas savo figūras į priešingą žvaigždės kampą.
 10. Lenktynių žaidimas – tai tradicinis, paprastas visiems gerai žinomas stalo žaidimas. Laimi tas, kuriam labiausiai pasisekė mesti kauliuką ir kuris pirmas pasiekia finišą.
 11. "Nine Men's Morris" žaidimas – žaidimo tikslas yra palikti priešininką su mažiau nei trimis šaškėmis arba, kaip šaškėse, jis negali atlikti jokio teisėto ėjimo.
 12. Šachmatai – žaidimas vyksta ant 64 laukų šachmatų lentos (8x8) su figūromis, nustatytomis tam tikru būdu ir priskirtomis kiekvienam iš dviejų žaidėjų.
 13. Žaidimas "Everywhere" – laimi žaidėjas, kuris pirmas įdeda savo pėstininką paskutiniame žaidimo takelio laukelyje. Tačiau saugokitės, kelyje yra daug sunkumų ir kliūčių.
 14. Žaidimas „Snakes -amp; Ladders“ – išmetę taškų skaičių ant lentos, po vieną einame per laukelius. Stovėdami lauke su kopėčiomis, pakilkite laipteliais aukštyn iki kopėčių galo, o stovėdami lauke su gyvate slyskite žemyn gyvatės nugara, dėl to žaidime mes pajudame kelis laukus atgal.
 15. Šaškės – žaidimo tikslas yra sugauti visas priešininko figūras.
 16. Manji – laimi tas žaidėjas, kuris pirmas gauna 2 pėstininkus viduriniame lauke.
 17. "Motor" lenktynės – laimi žaidėjas, kuriam labiausiai pasisekė mesti kauliuką ir kuris pirmasis pasiekia finišą (paskutinį lentos lauką). Pakeliui į tikslą žaidėjai turi įveikti daugybę sunkumų ir kliūčių.
 18. Treniruočių šachmatų žaidimas – Žaidėjai perkelia savo figūrėles ant lentos pagal kauliukų taškų skaičių. Laimi žaidėjas, kuris pirmasis pasiekia paskutinį lentos lauką.
Prekė detaliau
9314718282919
9314718282919
6 Prekės
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Komentarai (0)

Sekite mus Facebook'e