RANKŲ GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS

(1)

GESTAIS VALDOMAS AUTOMOBILIS + VALDYMO PULTELIS Nuostabus žaislas, kurį pamils ne tik vaikai, bet ir jų tėčiai. Automobilis niekam neleis nuobodžiauti! Automobilis valdomas įprastu nuotolinio valdymo pulteliu ir novatorišku gestų valdikliu – jis ne tik važiuoja pirmyn ir atgal bei sukasi, bet ir sukasi 360° aplink savo ašį, taip pat turi...

Kaina 43,55 € Bazinė kaina 60,49 €
Daugiau
Turime
Visos daugiausiai perkamos
 • Tik internetu

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ R-031

R-031

Žaidimų aikštelė aktyvioms ir nepamirštamoms Jūsų vaikų laisvalaikio akimirkoms gryname ore. Aktyvus laisvalaikis  bus naudingas, malonus ir kupinas šypsenų.

Lauko žaidimų nauda vaikams yra didžiulė, todėl labai svarbu, kad jie lauke leistų laiką reguliariai. O kas jei ne saugios ir patogios sūpynės ar žaidimų nameliai gali užimti mažuosius? Lauke vaikas atranda savo santykį su gamta: jis mokosi suptis, lipti, gulinėja ant žolės, liečia ją… Praleistos akimirkos lauke sudaro sąlygas atsipalaiduoti, „išsikrauti“ ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

SURINKIMO PASLAUGA ( 100 EUR)
IMPREGNAVIMAS
SŪPYNIŲ MODULIO PASIRINKIMAS ( 0 - 400 EUR)
ČIUOŽYKLA 75 EUR
544,50 €
Su mokesčiais

Pristatymas pagal adresą

nuo 4,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 3,99 €

Kiekis
IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS 1-14 d.d.

 

Privatumo politika

 

Prekių pirkimo - grąžinimo politika

Aprašymas

Aprašymas

Techniniai duomenys, atsižvelgiant į sukonfigūruotą variantą

Matmenys ir svoris priklauso nuo sukonfigūruoto varianto

Pagrindinio bokšto be sūpynės tvirtinimo pavyzdys su laipiojimo lyno rampa:

 • Bendras ilgis: 3,84 m
 • Bendras plotis: 3,92 m
 • Bendras aukštis: 3,40 m
 • Platformos aukštis: 0,90 m, 1,20 m arba 1,50 m
 • Išoriniai namo matmenys: 1,04 x 1,00 m
 • Stulpelio storis: 75 x 75 mm
 • Svoris apytiksliai: 272 kg
 • Reikalinga erdvė su saugiu atstumu: 7,84 x 7,92 m

Pasirinkimas: sūpynės tvirtinimas

Šiam žaidimo bokštui galima pasirinkti tris skirtingus sūpynių priedus. Nesvarbu, ar tai paprastas sūpynių tvirtinimas, ar prailginimas su papildomomis laipiojimo galimybėmis: juos abu suprojektavome dvigubomis sūpynėmis, nes nė vienas vaikas nemėgsta sūpuotis vienas!
„Isidor“ sūpynių pratęsimas

Pasirinkimas: laipiojimo siena

Tikriems laipiojimo beždžionėms ir judėjimo entuziastams, be įvairių žaidimų stočių ir laipiojimo variantų, galima pasirinkti mūsų laipiojimo sieną! Čia jūsų vaikas gali rieduliuoti ir lipti ant tikrų laipiojimo akmenų ir treniruoti motorinius bei pažintinius įgūdžius.
Laipiojimo siena

Kintama struktūra

Mūsų  žaidimų bokštai yra suprojektuoti taip, kad jūs galite įvairiai pritvirtinti čiuožyklą ir pakilimą. Nesvarbu, ar čiuožykla, ar pakilimas turėtų būti tvirtinamas priekyje, gale ar šonuose, tai labai dažnai priklauso nuo vietos jūsų sode. Galiausiai, taip pat gali būti laikomasi saugumo atstumo aplink žaidimų bokštą, o paslydus malonumui baigtis gali būti plius 2 m. Mėgaukitės kintamos struktūros pranašumais ir lengvai pritaikykite laipiojimo rėmą prie laisvos vietos!
Kintama struktūra

Pasirenkami priedai

Būtinai užsukite į mūsų aksesuarų skyrių ir raskite kitų puikių priedų: nesvarbu, ar tai būtų dideli žiūronai, šaunus piratų vairas , prašmatnus telefonas ar geltona pašto dėžutė, ČIA yra dar daugiau papildomų linksmybių visiems mažiems ir dideliems  laipiojimo rėmo gerbėjams. !
„Isidor“ priedai

Smėlio dėžė

Smėlio dėžė yra didžiausias džiaugsmas mažiesiems kasimo meistrams ir smėlio pyragų kepėjams. Nepriklausomai nuo to, ar čia kepamas pyragas mamai, ar statomas pirmasis marmurinis bėgimas – smėlio dėžė suteikia begalę galimybių žaisti mažiesiems. Smėlio dėžė yra integruota į  žaidimų bokštą!
Isidor laipiojimo rėmas su apatiniu namu

Platformos aukštis

Šio žaidimo bokšto platformos aukštis siekia 150 centimetrų, o tai idealiai tinka laipiojimo gerbėjams su mažais broliais ir seserimis. Dėl šio aukščio dauguma šeimų kaip laiptus pasirenka saugos laiptus, kad jų mažesni broliai ir seserys ar jaunesni žaidimų draugai galėtų saugiai pasiekti žaidimų namą.
Isidor medinės namo platformos aukštis

„R-030“ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

R-030 laipiojimo rėmas turi viską, ko tikisi maži  gerbėjai iš savo laipiojimo rėmo! 150 cm platformos aukštis pridedamas XXL čiuožykla ir didelė XXL smėlio dėžė pilims statyti. Pasirinkite savo pasirinktą sūpynių pratęsimą, taip pat su jaukiomis “Gandro lizdo” sūpynėmis, kaip jums patinka. Pasirinkite iš čiuožyklų spalvų : mėlyna , raudona, žalia arba geltona.
Izidorius

Pasirinkimas: lizdo sūpynės

Sūpuokitės patogiai ir saugiai lizdo sūpynėse! Galite rinktis iš „XL“ lizdo sūpynių 90x90x180 (ilgis x plotis x aukštis) ir mūsų XXL lizdo sūpynės su 120x120x180 (ilgis x plotis x aukštis) keliems vaikams vienu metu. Sūpynės su broliais ir seserimis, žaidimų draugais ir draugais, labai smagu! Abi lizdo sūpynės yra austos iš poliesterio, reguliuojamo aukščio, atsparios oro sąlygoms ir atsparios UV spinduliams.
„Isidor“ laipiojimo rėmo lizdo sūpynės

Pasirinkimas: platformos aukštis

Galime rinktis iš trijų skirtingų aukščių platformų. Taigi galite laisvai pasirinkti, ar 90 cm, 120 cm ar 150 cm platformos aukštis yra tinkamiausias jūsų vaikams. Dauguma šeimų renkasi 150 cm platformos aukštį ir pasirenka papildomus apsauginius laiptus, kad mažesni broliai ir seserys ar žaidimų draugai galėtų saugiai pasiekti žaidimų namą.
Isidor medinės namo platformos aukštis

medžiaga

 • natūralus medžio masyvas
 • obliuota ir nuožulni (KVH)
 • stabili ir patvari konstrukcija
 • be cheminių priedų
 • galimas individualus spalvų dizainas

 

Priežiūra ir dažymas

Gydykite laipiojimo rėmą tinkamais medienos konservantais, kad efektyviai apsaugotumėte jį nuo drėgmės ir UV spindulių. Atminkite, kad jūsų laipiojimo rėmą vis dar reikia gydyti – skaitykite mūsų priežiūros patarimus žurnale. Apsieikite be chemijos ir elkitės draugiškai vaikams, jūsų vaikai jums padėkos. Naudokite aukštos kokybės dažus ir laikykitės dažų gamintojo saugos ir apdorojimo instrukcijų.

 • Medis – Pušis,  impregnuota spalvotu impregnantu vandens pagrindu, kurių sudėtyje yra vaško,  Impregnantas  įsiskverbia į medieną, bet tuo pačiu leidžia medienai “kvėpuoti”. Bet tai yra tik impregnantas, tad rekomenduojame ypač stogą nudažyti vandeniui nepralaidžiais dažais, arba dengti bitumine danga. Ypač iš po žiemos, kada užsilaiko ant medienos didelis kiekis drėgmės, gali atsirasti pajuodavimų. Rekomenduojame, kas metus namelį perdažyti, atgaivinti spalvas apsaugant medieną nuo puvimo, ir tuo pačiu pratęsti namelio ilgaamžiškumą. Pastoviai prižiurint medieną, namelis ilgai tarnaus vaikų poreikiams.
Prekė detaliau
R-031
Nauja

Charakteristikos

IMPREGNANTO SPALVA
BALTA
KEDRAS
PILKA
POLISANDERIS
PUŠIS
PUŠIS NATURALI
RAUDONMEDIS
RIEŠUTAS TAMSUS
TIKAS
ĄŽUOLAS
ŽALIA
ČIUOŽYKLOS SPALVA
GELTONA
MĖLYNA
RAUDONA
ŽALIA
7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

ŽAIDIMŲ NAMELIS R-017

(0)

Vaikų žaidimų namelis R-017, pasirūpins kūrybingu ir lavinančiu vaikų ugdymu bei laisvalaikiu. Juk kiekvienas jaunasis detektyvas, mokslininkas ar atradėjas norėtų turėti savo privačią žaidimų erdvę! Platformos aukštis 150 cm Bendras ilgis: 4,20 m Bendras plotis: 3,20 m Bendras aukštis: 3,30 m Išoriniai namo su terasa matmenys: 1,80 x 1,76 m  Namelio...

Kaina 1 329,79 €
Daugiau
IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS 1-14 d.d.

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ R-030

(0)

Žaidimų aikštelė aktyvioms ir nepamirštamoms Jūsų vaikų laisvalaikio akimirkoms gryname ore. Aktyvus laisvalaikis  bus naudingas, malonus ir kupinas šypsenų. Aprašymas Platformos aukštis 150 cm Bendras aukštis: 3,30 m Išoriniai namo  matmenys: 1,80 x 1,80 m Stulpo storis: 80 x 80 mm Svoris apytiksliai: 350 kg  Komplektacija: Skersinis vamzdis 1 vnt....

Kaina 1 028,50 €
Daugiau
IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS 1-14 d.d.

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

ŽAIDIMŲ NAMELIS R-017-1

(0)

Vaikų žaidimų namelis R-017-1, pasirūpins kūrybingu ir lavinančiu vaikų ugdymu bei laisvalaikiu. Juk kiekvienas jaunasis detektyvas, mokslininkas ar atradėjas norėtų turėti savo privačią žaidimų erdvę! Platformos aukštis 150 cm Bendras ilgis: 4,80 m Bendras plotis: 3,20 m Bendras aukštis: 3,30 m Išoriniai namo su terasa matmenys: 1,80 x 2,40 m  Namelio...

Kaina 1 571,79 €
Daugiau
IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS 1-14 d.d.

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

ŽAIDIMŲ NAMELIS R-009

(0)

Vaikų žaidimų namelis R-009, pasirūpins kūrybingu ir lavinančiu vaikų ugdymu bei laisvalaikiu. Juk kiekvienas jaunasis detektyvas, mokslininkas ar atradėjas norėtų turėti savo privačią žaidimų erdvę! Platformos aukštis 120 cm Bendras ilgis: 3,80 m Bendras plotis: 3,20 m Bendras aukštis: 2.46 m Išoriniai namo su terasa matmenys: 1,80 x 1,36 m  Namelio...

Kaina 1 160,39 €
Daugiau
IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS 1-14 d.d.

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ R-035

(0)

Žaidimų aikštelė aktyvioms ir nepamirštamoms Jūsų vaikų laisvalaikio akimirkoms gryname ore. Aktyvus laisvalaikis  bus naudingas, malonus ir kupinas šypsenų. Lauko žaidimų nauda vaikams yra didžiulė, todėl labai svarbu, kad jie lauke leistų laiką reguliariai. O kas jei ne saugios ir patogios sūpynės ar žaidimų nameliai gali užimti mažuosius? Lauke vaikas...

Kaina 665,50 €
Daugiau
IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS 1-14 d.d.

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ-SUSIRINK PATS " KRIOKLYS "

(0)

Pramogos visiems! Žaidimų bokštas „KRIOKLYS“ yra nenugalima ir žavinga išvaizda akimirksniu sužavės jauniausius nuotykių ieškotojus. Lengvai pasiekiamas dviejų platformų „KRIOKLYS-BOKŠTAS“ yra pilnas linksmybių. KRIOKLYJE yra dvi jungiamosios platformos ir nuožulnus įėjimas į rampą, todėl bokštas yra lengviau pasiekiamas bet kokio amžiaus vaikams. Kaip ir...

Kaina 786,50 €
Daugiau
IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS 1-14 d.d.

Prekės ženklas: UAB " Riglosa"

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ-SUSIRINK PATS " MANSARDA "

(0)

Milžiniško dydžio bokštas yra linksmybių karalienė! Šis ypač didelis laipiojimo rėmas su trimis jungiamomis platformomis yra puiki žaidimo patirtis tiek vaikams, tiek paaugliams. Jiems patiks skirtingi įėjimai ir išėjimai. Valandos linksmybių garantuotos! Visose trijose jungčių platformose gali būti įrengta atitinkama čiuožykla arba papildomas modulis....

Kaina 786,50 €
Daugiau
IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS 1-14 d.d.
Komentarai (1)
Įvertinimas

Sekite mus Facebook'e